תוצאות מכרזים

ועדת ביקורת מפרסמת את תוצאות מכרזים לבעלי תפקידים באגודה.

תשע”ז

18.01.17: לתפקיד רכז מילואים נבחרה לינוי נגר-שאול
18.01.17: לתפקיד רכז מכינה נבחר אביחי חדד
11.01.17: לתפקיד מלווה ראשי בדין משמעתי נבחר אביהו סיטון
25.12.16: לתפקיד רכז חוברות נבחרה עמית עילם
21.12.16: לתפקיד רכז מק”מ נבחרה קרן ינו
21.12.16: לתפקיד רכז פנים נבחר עומרי שפר
19.12.16: לתפקיד פרויקטור מל”ך נבחר אלכסנדר חבוליס
18.12.16: לתפקיד רכז רשויות נבחרה חנה סקולניק
11.12.16: לתפקיד רכז ירוק נבחר ליאור מן
07.12.16: לתפקיד רכז יזמות נבחר צבי מנור
06.12.16: לתפקיד חבר ועדת ביקורת נבחרה רותם גרם
05.12.16: לתפקיד רכז ספורט נבחר סלים חילאדין
29.11.16: לתפקיד רכז שירותי כביסה נבחר דורון פוטסמן
20.11.16: לתפקיד סיו”ר הוועדה האקדמית נבחר מוטי בן רחמים
16.11.16: לתפקיד רכז הפקות כרטיסים נבחר אלכס סוקמן
15.11.16: לתפקיד רכז מעונות נבחר ארתור לזרב
14.11.16: לתפקיד מנהל משרד תומך למידה נבחר גילי ארונוביץ’
13.11.16: לתפקיד רכז התנדבות נבחר מתן בורנובסקי
08.11.16: לתפקיד רכז שיווק נבחר תומר רון
02.11.16: לתפקיד מלווה משני בדין משמעתי נבחר אביהו סיטון

 

תשע”ו

23.06.16: לתפקיד רכז תוכן נבחר מור שי
15.06.16: לתפקיד רכז מכונות אוטומטיות נבחר ינון שריקי
15.06.16: לתפקיד מנהל משרד פרסום נבחרה בר עזריאל
13.06.16: לתפקיד יו”ר ועדת ביקורת נבחר מאיר אברמשוילי
13.06.16: לתפקיד חבר ועדת ביקורת רפואה נבחרה יעל לירון
13.06.16: לתפקיד חבר ועדת ביקורת נבחרה אביה לבל
18.04.16: לתפקיד רכז קורסים וסדנתונים נבחר דין די-נור
12.04.16: לתפקיד רכז אקדמי תארים מתקדמים נבחר עומר בן פורת
10.04.16: לתפקיד פרויקטור מל”ך נבחר אלכס דנוביץ’
03.04.16: לתפקיד חברי ועדת בחירות לנציגי סמסטר נבחרו ספיר שחר וגרי ליאחין
30.03.16: לתפקיד רכז יזמות נבחר ציון בדש
27.03.16: לתפקיד יו”ר ועדת בחירות לנציגי סמסטר ונשיאות נבחר אייל גניס
27.03.16: לתפקיד רכז מדיה נבחרה דורון רווח
27.03.16: לתפקיד רכז חוגים נבחרה ספיר סגינר
17.02.16: לתפקיד רכז שיווק נבחרה בר עזריאל
16.02.16: לתפקיד מנהל משרד פרסום נבחרה ניצן עטיה
16.02.16: לתפקיד רכז מכינה נבחר מור ארבל
21.01.16: לתפקיד מלווה בדין משמעתי נבחר איתמר וולבוטר
21.01.16: לתפקיד רכז אתר נבחרה ספיר אלימלך
21.01.16: לתפקיד רכז חנות חוברות נבחרה ג’אנה ברנאר
14.01.16: לתפקיד רכז הפקות נבחר מיכאל זכרוב
14.01.16: לתפקיד רכז חונכויות נבחר גיל זאבי
14.01.16: לתפקיד רכז חוברות נבחרה אלין רינדין
13.01.16: לתפקיד רכז ספורט נבחר רוני ביידר
12.01.16: לתפקיד רכז שרתים נבחרה אנה טליה קומרניצקי
12.01.16: לתפקיד רכז מחשבים נבחר איתי איליהגויב
11.01.16: לתפקיד רכז מועדונים נבחר יניב מונסנגו
11.01.16: לתפקיד רכז מחזור נבחר אלון קימל
10.01.16: לתפקיד רכז סדנתונים וקורסים נבחר מוחמד נאטור
07.01.16: לתפקיד סיו”ר ועדה אקדמית נבחרה קרן הקר
07.01.16: לתפקיד מלווה ראשי בדין משמעתי נבחר אמיר גולדהיימר
07.01.16: לתפקיד רכז מילואים נבחר דוד אורעד
06.01.16: לתפקיד רכז תוכן נבחרה ניצן פדות
06.01.16: לתפקיד רכז תפעול נבחר רועי אבן
06.01.16: לתפקיד רכז אירועים נבחר נדב דורון
05.01.16: לתפקיד רכז התנדבות נבחרה נועה יחזקאל
04.01.16: לתפקיד רכז שירותי כביסה נבחר גילי ארונוביץ’
04.01.16: לתפקיד רכז פנים נבחר ברק טולדנו
27.12.15: לתפקיד דובר האגודה נבחרה עדי בדר
27.12.15: לתפקיד מנהל משרד חברתי נבחר שמואל אברמוב
24.12.15: לתפקיד מנהל משרד תומך למידה נבחרה אורפז הרוש
20.12.15: לתפקיד מנהל משרד תרבות נבחר אדיר מלכה
20.12.15: לתפקיד יו”ר ועדה אקדמית נבחר אמיר גרטי
17.12.15: לתפקיד מנהל מחלקה טכנית נבחר ירדן שטסל
17.12.15: לתפקיד מנהל משרד קמפוס נבחר אתיין גוברן

 


תשע”ה

11 10 09 07 06
ועדה אקדמית      דוח חודש מאי  דוח חודשי דצמבר-פברואר דו”ח חודשי מרץ
תומך למידה  דוח חודשי מרץ
קמפוס דוח חודשי ספטמבר 2015       דוח חודשי מאי 2015
מחלקה טכנית  דוח פעילות חודשית מאי 15  X  מרץ
 פרסום  פברואר-מרץ
 חברתי  דוח חודשי מאי  מרץ
 תרבות  דוח חודשי יוני 2015

 

תשע”ד

06 04 03 12 11
ועדה
אקדמית
     
תומך
למידה
  
קמפוס             
תרבות         
חברתי       
פרסום   
מחלקה
טכנית
  
מלת”מ

 

תשע”ג

09 08 07 06 05 04 03 02 01
ועדה אקדמית  FILE1 FILE1 FILE1 FILE1 FILE1 FILE1
תומך למידה  FILE1
קמפוס FILE1 1x1-pixel
תרבות FILE1  FILE1 FILE1 FILE1 FILE1
חברתי  FILE1
פרסום
מחלקה טכנית  FILE1

 


תשע”ה

22.06.15: לתפקיד יו”ר ועדת ביקורת נבחר מאיר אברמשווילי
22.06.15: לתפקיד חברת ועדת ביקורת בקמפוס רפואה נבחרה יעל לירון
02.06.15: לתפקיד רכז פנים נבחר נמרוד הרני
02.06.15: לתפקיד רכזת רשויות מס נבחרה שירן הוניג
02.06.15: לתפקיד רכז מכונות אוטומטיות נבחר חן לייבוביץ’
25.05.15: לתפקיד רכז מחזור נבחר אלון קימל
25.05.15: לתפקיד רכז התנדבות נבחרה רים עבדליאבר
20.04.15: לתפקיד רכז כימיקלי נבחר גבריאל טייץ
20.04.15: לתפקיד רכז פיזיקלי נבחר ארז מנסור
20.04.15: לתפקיד רכז הפקות נבחר מיכאל זכרוב
12.04.15: לתפקיד מלווה ראשי בדין משמעתי נבחר אמיר גולדהאמר
02.04.15: לתפקיד יו”ר ועדת בחירות לנציגי סמסטר נבחרה רוני גופמן
02.04.15: לתפקיד חברי ועדת בחירות נבחרו מיטל מלמוד וחביב מחול
30.03.15: לתפקיד דוברת אס”ט נבחרה דניאל מובסוביץ’
29.03.15: לתפקיד רכז מועדונים נבחר יניב מונסונגו
29.03.15: לתפקיד רכז חוגים נבחר ניקולאי בירגר
18.03.15: לתפקיד רכז מכינה נבחר חן דודאי
11.03.15: לתפקיד סיו”ר הוועדה האקדמית נבחרה קרן הקר
23.02.15: לתפקיד רכז תוכן נבחרה קרן רזניק
11.1.15: לתפקיד רכז אירועים נבחר אדיר מלכה
11.1.15: לתפקיד רכז תפעול נבחר נדב דורון
11.1.15: לתפקיד רכזת תוכן נבחרה ניצן פדות
7.1.15: לתפקיד רכז מילואים נבחר דוד אורעד
7.1.15: לתפקיד מלווה בדין משמעתי נבחר אורן אביכזר
6.1.15: לתפקיד רכז טכנוראש נבחר בן גרוצקי
5.1.15: לתפקיד מנהל משרד תומך למידה נבחר רועי דלח
5.1.15: לתפקיד מנהל משרד פרסום נבחרה ניצן עטיה
5.1.15: לתפקיד מנהל משרד טכני נבחר ירדן שטסל
4.1.15: לתפקיד מנהל משרד חברתי נבחר עזראל אזולאי
4.1.15: לתפקיד מנהל משרד קמפוס נבחר ויטלי פלוטינסקי
29.12.14: לתפקיד יו”ר הוועדה האקדמית נבחר אייל גניס
29.12.14: לתפקיד מנהל משרד תרבות נבחר לב וולקוביץ’
19.11.14: לתפקיד רכז מערכות מידע במשרד טכני נבחר דין קוצ’ר
19.11.14: לתפקיד רכז קורסים במשרד תומך למידה נבחר מוחמד נאטור
21.10.14: לתפקיד יו”ר ועדת בחירות נבחר אלון פרץ
21.10.14: לתפקיד חברי ועדת בחירות נבחרו אהוד גולדמן ובנימין שנער

תשע”ד

12.10.14: לתפקיד רכזת בחינות נבחרה אורפז הרוש
29.09.14: לתפקיד רכז מעונות נבחר אלי כהן אדד
15.09.14: לתפקיד רכז כביסה נבחר יבגני גיא
25.08.14: לתפקיד מנהל משרד תרבות נבחר לב וולקוביץ’
23.06.14: לתפקיד חברת ועדת ביקורת בקמפוס רפואה נבחרה הדס רבני
23.06.14: לתפקיד יו”ר ועדת ביקורת נבחרה לילך מזור
09.06.14: לתפקיד סיו”ר הוועדה האקדמית נבחרה אלונה שגן
25.05.14: לתפקיד יו”ר הוועדה האקדמית נבחר שמואל לונדנר
11.05.14: לתפקיד רכז מילואים ועתודה בוועדה אקדמית נבחר עמית צייטלר
07.05.14: לתפקיד רכז כימיקלי במשרד תומך למידה נבחר אמרו סווידן
07.05.14: לתפקיד רכז שפת סי במשרד תומך למידה נבחר אביאור ברקן
28.04.14: לתפקיד יו”ר ועדת בחירות נבחר אייל גניס ולתפקיד חברי ועדת בחירות נבחרו שני חממה וטל פריד
08.04.14: לתפקיד רכז חדר נגינה במשרד תרבות נבחר ערן שושן
01.04.14: לתפקיד ראש תחום תפעול במשרד תרבות נבחר לב וולקוביץ’
01.04.14: לתפקיד רכזת רשויות מס במשרד קמפוס נבחרה שירן הוניג
31.03.14: לתפקיד דובר אס”ט נבחר דן יודילביץ’
31.03.14: לתפקיד רכז מועדונים במשרד חברתי נבחר אדיר מלכה
31.03.14: לתפקיד רכז התנדבות במשרד חברתי נבחר נמרוד הרני
31.03.14: לתפקיד רכז חוגים במשרד חברתי נבחר ניקולאי בירגר
25.03.14: לתפקיד רכז פנים במשרד קמפוס נבחר ניב רוזנטל
25.03.14: לתפקיד רכז שירותי כביסה במשרד קמפוס נבחר מרדכי לאלום
25.03.14: לתפקיד רכז מעונות במשרד קמפוס נבחר בן יחיאלי
25.03:14: לתפקיד רכז מכונות אוטומטיות במשרד קמפוס נבחר חן לייבוביץ’
24.03.14: לתפקיד מנהל משרד פרסום נבחר אלכס שישקו
23.03.14: לתפקיד רכז מחזור נבחר אלכס דנוביץ’
20.03.14: לתפקיד רכזת תוכן במשרד תרבות נבחרה ניצן עטיה
19.03.14: לתפקיד רכז חוברות במשרד תומך למידה נבחר עופר גולומבק
19.03.14: לתפקיד רכז הפקות כרטיסים במשרד תומך למידה נבחר מיכאל זכרוב
12.03.14: לתפקיד רכז מחשבים במשרד טכני נבחר איתי איליהגוייב
10.03.14: לתפקיד מלווה ראשי בדין משמעתי בוועדה האקדמית נבחר אריאל כהנא
10.03.14: לתפקיד רכזת מכינה נבחרה טלי תזוו
09.03.14: לתפקיד רכז אירועים במשרד תרבות נבחר בן גרוצקי
23.02.14: לתפקיד מנהל משרד תומך למידה נבחר רועי דלח
23.02.14: לתפקיד מנהל משרד תרבות נבחר אשחר טל
16.01.14 לתפקיד רכז חנות חוברות במשרד תומך למידה נבחר אמיר שטרובך
14.01.14: לתפקיד מנהל המחלקה הטכנית נבחר ירדן שטסל
14.01.14: לתפקיד מנהל משרד קמפוס נבחר ויטלי פלוטינסקי
14.01.14: לתפקיד מנהל משרד חברתי נבחר עזראל אזולאי
11.12.13: לתפקיד מלווה בדין משמעתי בוועדה האקדמית נבחר אילן ברייזבלאט
10.11.13 לתפקיד רכז תפעול במשרד תרבות נבחר בן גרוצקי
07.11.13: לתפקיד רכז תוכן במשרד פרסום נבחר בוריס קוסיצקי
07.11.13: לתפקיד רכז טכנוראש במשרד תרבות נבחר בן גידו
30.10.13: לתפקיד רכז פיזיקלי במשרד תומך למידה נבחר ולדימיר סולומון
09.10.13: לתפקיד רכז מחשבים במחלקה הטכנית נבחר ירדן שטסל

תשע”ג

12.06.13: לתפקיד רכז פנים במשרד קמפוס נבחר ויטלי פלוטינסקי.
30.04.13: לתפקיד רכז מערכות מידע במחלקה הטכנית נבחר מתן נוב.
23.04.13: לתפקיד רכז נגישות במשרד החברתי נבחר עזראל אזואלי.
17.04.13: לתפקיד רכז הפקות (כרטיסי סטודנט) במשרד תומך למידה נבחר אלכסיי בקוטין.
19.03.13: לתפקיד רכז ירוק במשרד החברתי נבחר משה זיסקינד.
19.03.13: לתפקיד רכז התנדבות במשרד החברתי נבחרה גל אברהם.
19.03.13: לתפקיד רכז מחזור במשרד החברתי נבחר אלכס דונוביץ’.
19.03.13: לתפקיד רכז מועדונים במשרד החברתי נבחר אלון סנדלר.
11.03.13: לתפקיד רכז תוכן במשרד פרסום נבחר רותם כהן.
06.03.13: לתפקיד רכז מעונות במשרד קמפוס נבחר בן יחיאלי.
06.03.13: לתפקיד רכז מס במשרד קמפוס נבחר לב קומפן.
06.03.13: לתפקיד רכז מכונות במשרד קמפוס נבחר ניקולאי בירגר.
23.02.13: לתפקיד רכז כימיקלי במשרד תומך למידה נבחר תום גרוספלד.
23.02.13: לתפקיד רכז פיזיקלי במשרד תומך למידה נבחרה טניה סטריט.
23.02.13: לתפקיד רכז שפת C במשרד תומך למידה נבחרה רעות כהן צדק.
23.02.13: לתפקיד רכז משכתבים במשרד תומך למידה נבחר עופר גולומבק.
30.01.13: לתפקיד רכז ציוד במשרד תרבות נבחר אלי שפר.
29.01.13: לתפקיד רכז מכונות במשרד קמפוס לא נבחר אף מועמד.
29.01.13: לתפקיד רכז כביסה במשרד קמפוס נבחר מרדכי לאלום.
27.01.13: לתפקיד רכז מילואים בועדה האקדמית נבחרה דיאנה גבאי.
27.01.13: לתפקיד מלווה בדין משמעתי בועדה האקדמית נבחר ואדים קארל.
27.01.13: לתפקיד מלווה ראשי בדין משמעתי נבחר שמואל לונדונר.
27.01.13: לתפקיד רכז תפעול במשרד פרסום נבחר אורן רובינשטיין.
23.01.13: לתפקיד רכז פנים במשרד קמפוס נבחר אלון כהן נזרין.
21.01.13: לתפקיד רכז גיבוש במשרד תרבות נבחרה שירה גור זאב.
21.01.13: לתפקיד רכז תפעול במשרד תרבות נבחר לב וולק.
15.01.13: לתפקיד רכז מועדון HighQ במשרד תרבות נבחר אשחר טל.
15.01.13: לתפקיד רכז טכנוראש במשרד תרבות נבחר גיא רוזנפלד.
13.01.13: לתפקיד רכז אירועים במשרד תרבות נבחר יוסי שפוצניק.
13.01.13: לתפקיד רכז סדנתונים במשרד תומך למידה נבחרה מאיה ויינשטיין.
13.01.13: לתפקיד רכז חנות במשרד תומך למידה נבחר ויטלי סזנוביץ’

תשע”ב

11.06.12: לתפקיד יו”ר ועדת ביקורת נבחר טל גולדמן
10.06.12: לתפקיד רכז מועדונים במשרד תרבות נבחר גיתאי סרוסי
10.05.12: לתפקיד רכז מחזור במשרד חברתי נבחר חנן רודיק
06.05.12: לתפקיד רכז תוכן במשרד דוברות נבחר רותם כהן
29.04.12: לתפקיד רכז מחשבים במחלקה הטכנית נבחרו מור הרמן ואיוון אוסאולנקו
19.04.12: לתפקיד רכז מחזור במשרד חברתי לא נבחר אף מועמד
19.04.12: לתפקיד רכז גינות קהיליות במשרד חברתי נבחרה אסאלה מואג’נה
19.04.12: לתפקיד רכז פרסום במשרד חברתי לא נבחר אף מועמד
19.04.12: לתפקיד סנגור משני בבית הדין המשמעתי נבחר טל גולדמן
17.04.12: לתפקיד סיו”ר ועדה אקדמית נבחרה  שיר קולנגי 17.04.12: לתפקיד מנהל מחלקה טכנית נבחר אור שבח
03.04.12: לתפקיד יו”ר ועדת בחירות לנציגי סמסטר נבחר בן יחיאלי 03.04.12: לתפקיד חבר ועדת בחירות לנציגי סמסטר נבחר אוריאל נוסבאום

תשע”ה


תשע”ד


תשע”ג


תשע”ב

טפסים:

טופס הגשת מועמדות

טופס הזמנת מחסן שתייה אסט

טופס הזמנת שיתוף פעולה עם ועד או יחידה

טופס החתמת ציוד